Не актуальна

Асистент проєкту та спеціаліст з логістики напрямку надання адміністративних послуг

SKL International оголошує конкурс на посаду асистента проекту для впровадження Програми «U-LEAD з Європою» - програми для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку, задля покращення якості надання адміністративних послуг, продовження фази впровадження. З особою, що працюватиме на цій посаді, буде підписано контракт про надання консультаційних послуг терміном щонайдовше на 5 місяців (17 серпня – 31 грудня 2020).

Стислий опис завдання:

Асистент проекту буде підтримкою місцевої команди в Україні. Команда в Україні складатиметься з приблизно 12 довгострокових консультантів, які займатимуться питаннями впровадження політики, будівельними роботами, логістичним забезпеченням та методичним забезпеченням .

Детальна інформація про вакансію за посиланням

Оцінка відгуків на оголошення та відбір

Зацікавлені кандидати повинні надіслати пропозиції одним PDF файлом, що складаються із зазначених нижче документів, до SKL International не пізніше 7 серпня 2020 року:

  1. Актуальне резюме із зазначенням відповідного досвіду та кваліфікацій (не більше двох сторінок формату A4);
  2. Коротке обґрунтування відповідності кандидата вимогам цієї посади (не більше однієї сторінки формату A4);
  3. Зазначення того, що кандидат зможе приступити до виконання обов’язків не пізніше 17 серпня 2020.

Відбір на посаду асистента проекту буде проходити на основі компетенцій спеціаліста та його відповідності зазначеним вище критеріям.

Пропозиції та запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: recruitment@ulead.org.ua