Проєкт "Добре врядування та участь громадян у зміцненні засад правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища та соціальної єдності на території Східної України"

Дата початку: вересень 2018 

Дата закінчення: грудень 2021

Сума допомоги: 2 464 655 дол. США

Цілі та завдання: 

  1. Підсилення інституційного потенціалу цільових громад на підконтрольній уряду України території Донецької та Луганської областей, що дозволяє вживати належних заходів реагування на конфлікти та дотримуватися вимог належного врядування до, та після об'єднання.
  2. Підтримка у створенні та функціонуванні нових або вдосконалених установ з ефективними доступними засобами для надання адміністративної підтримки громадян у постраждалих від конфлікту територіях, а також для проведення державних і громадських консультацій.
  3. Підтримка створення ефективного аналітичного та планувального потенціалу цільових громад і розробки стратегії покращення захисту навколишнього середовища
  4. Підтримка у запровадженні ефективних механізмів пом'якшення екологічних ризиків, пов'язаних з конфліктом, і поліпшення охорони навколишнього середовища в районах, постраждалих від конфлікту.

Команда:

  • Ірина Жученко – спеціалістка з розвитку потенціалу місцевого самоврядування
  • Олексій Пиріков – спеціаліст із охорони навколишнього природнього середовища