Запуск проєкту «Ефективне управління мережами медичних закладів» від U-LEAD
22.11.2021

Громадська спілка «Форум Трансформації Охорони Здоров’я» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» впроваджує проєкт «Ефективне управління мережею медичних закладів в умовах децентралізації (загальний опис)»  

Проєкт буде корисний для:

  • представників органів місцевого самоврядування, дотичних до формування спроможної мережі охорони здоров’я;
  • керівників медичних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги.

За підсумками проєкту його учасники зможуть значно підвищити ефективність медичної системи на рівні громади з орієнтацією на потреби населення за рахунок кращого управління та моніторингу мережі закладів охорони здоров’я. У свою чергу, це забезпечить переваги для усього кола зацікавлених сторін: органів місцевого самоврядування, мешканців громади, постачальників медичних послуг та місцевої громади в цілому. 

Усі заходи проводяться онлайн та є безкоштовними для учасників за умови попередньої реєстрації.

Починається проєкт з серії інформаційних онлайн-заходів, під час яких організатори розкажуть про структуру, мету, кінцевий результат проєкту та умови участі. Також буде представлена експертна команда з вітчизняних та іноземних фахівців, які працюватимуть з учасниками в рамках проєкту.  

Графік проведення заходів по областях та інструкція щодо реєстрації в інформаційних заходах знаходяться за посиланням: https://bit.ly/instruction-IntegrConference

Примітка: якщо Ви не зможете долучитись на захід у відповідну дату для вашої області, оберіть інший зручний для вас день. 

Сторінка проєкту у Фейсбук: Ефективне Управління Мережами Медичних Закладів

Bcbd6d52eae8c5a38989c41fb4d8d0d3