Громадський простір: практичний посібник для громад
18.11.2021

Територіальні громади приділяють все більше уваги зовнішньому вигляду фасадів споруд, плануванню вулиць та просторів. Створення громадських просторів – це не лише збільшення кількості місць для повсякденних соціальних інтеракцій, а й можливість підкреслити унікальність  громади. Саме про це йдеться у новому посібнику, який розробила Програма «U-LEAD з Європою» для громад (ЗАВАНТАЖИТИ 14,3 МБ).

«U-LEAD з Європою» допомагає громадам реалізовувати їхній потенціал, опираючись на аналіз, планування і залучення усіх дотичних сторін. Створення громадського простору – одна із багатьох можливостей розробити проєкт, що стане родзинкою громади, допоможе  по-іншому поглянути на територію та залучити у процес різні сторони. І все більше громад в Україні розуміють це. В той час як посібник розкриває базові терміни та визначення, у ньому зосереджено увагу на практичних кроках щодо:

  • Надання статусу громадського простору;
  • Проєктуванні та фінансових аспектах;
  • Питаннях інклюзивності;
  • Залучення громадськості.

Посібник буде корисним передусім посадовцям органів місцевого самоврядування, місцевим депутатам, співробітникам агенцій місцевого розвитку. Проте й активні мешканці, підприємці, які б хотіли долучитися до розвитку своєї громади, знайдуть тут багато цікавого і прикладного.

Хто-зна: може ваш наступний проєкт розпочнеться саме зараз? Приємного читання!

785a081d6f0c52bb029db31cf3e19215