Стартує проєкт «Фонду розвитку Маріуполя» за підтримки «U-LEAD з Європою»
20.10.2020

Доступно, якісно, оперативно – такими мають бути послуги для маріупольців, які вони можуть отримати у кроковій доступності в комітетах самоорганізації населення (КСН).

Сьогодні стартував проєкт «Розвиток фронт-офісів комітетів самоорганізації населення», що реалізується громадською організацією «Фонд розвитку Маріуполя» у партнерстві з Маріупольською міською радою за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

На даний час в усіх районах Маріуполя діють 45 комітетів самоорганізації населення, в яких працюють 86 співробітників. Вони допомагають жителям у вирішенні комунальних, побутових проблем, видають довідки для подання в різні інстанції, узгоджують місця розміщення торгівлі та надають ряд інших послуг.

В рамках проєкту 45 учасників посилять знання про роботу органів місцевого самоврядування, ролі комітетів самоорганізації населення в публічному управлінні, інструментах електронної демократії, а також отримають необхідні навички ефективної комунікації. Це допоможе швидко і якісно реагувати на потреби жителів і спільно вирішувати проблеми, а також брати активну участь у розвитку територій.

Триває набір бажаючих для участі в проєкті, а вже в листопаді для представників КСН розпочнуться навчальні онлайн-програми.

8e430e241824e3ebc9745df26f4a1e73