01.04.2013

Дата початку

31.12.2022

Дата завершення

5 млн. USD

Cума допомоги

Проект Корпусу Миру США "Розвиток громад" (Peace Corps)

Виконавець
Виконавцем проекту є представництво Корпусу миру США в Україні. Корпус миру є незалежною агенцією виконавчої гілки Уряду Сполучених Штатів і фінансується Урядом США. Програма Корпусу миру в Україні була започаткована згідно Угоди між Урядом України і Урядом Сполучених Штатів Америки від 6 травня 1992 р.

Місія і цілі організації
Універсальною місією Корпусу миру є зміцнення миру та дружби у світі. Цілями організації в Україні є:  

  • Допомога громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  • Сприяння кращому розумінню американців українцями
  • Сприяння кращому розумінню українців з боку американців


Регіони
Діяльність Корпусу миру відбувається через співпрацю американських волонтерів з представниками українських організацій протягом двох років і охоплює всю територію України за винятком Криму, Донецької та Луганської областей, а також міста Києва. В Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонський областях американські волонтери працюють переважно в західних частинах.

Проект «Розвиток громад»
Проект «Розвиток громад» є одним з трьох проектів Корпусу миру в Україні і реалізується з 1992 р.
Починаючи з грудня 2017 р., бенефіціаром проекту виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Згідно меморандуму про співпрацю, проект триватиме до грудня 2022 р. Загальна вартість проекту – 5 мільйонів доларів США.

Метою проекту є сприяння органам місцевого самоврядування та громадським організаціям в їхній діяльності, спрямованій на сталий розвиток громад.

Реципієнтами проекту виступають місцеві органи виконавчої влади, громадські та благодійні організації, інші зацікавлені державні та комунальні установи.

Проект передбачає допомогу реципієнтам та їхнім партнерам у громаді в досягненні наступних задач:

  • Зміцнювати спроможність організацій та заохочувати навчання, яке б сприяло організаційному розвитку.
  • Покращувати існуючі практики з розробки та управління проектами
  • Сприяти злагодженій взаємодії між організаціями та громадськими об’єднаннями

Щороку до України приїжджає близько 45 волонтерів проекту «Розвиток громад». Термін їхнього перебування в Україні – 2 роки, але за бажанням сторін може бути подовжений.
 

Регіони