01.11.2016

Дата початку

31.10.2020

Дата завершення

9,4 млн. EUR

Cума допомоги

Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні» (EGOV4UKRAINE)

Проект EGOV4UKRAINE ПОКРАЩУЄ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ ЗАВДЯКИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ТЕХНОЛОГІЯМ

Проект EGOV4UKRAINE («Підтримка процесу децентралізації електронного урядування в Україні») є частиною програми підтримки децентралізації в Україні «U-LEAD з Європою», що стартувала у 2016 році та триватиме до 2020 року. Він фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Стислий звіт про досягнення EGOV4UKRAINE у 2016-2018 роках: переглянути

Ілюстрований звіт фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг 2018-2019 рр.

Відео системи Трембіта

Буклет системи Трембіта

За підтримки:
Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції

Виконавці:
Академія електронного управління Естонії (e-Governance Academy)

Партнери:
Державне агентство з питань електронного урядування України, система «Трембіта» розроблена консорціумом, до складу якого входить естонська компанія Cybernetica AS та українська компанія Soft Xpansion Ukraine LLC; програмне забезпечення для системи «Вулик» створене IT-компанією Soft Xpansion Ukraine LLC.

Цілі:

Проект EGOV4UKRAINE спрямований на покращення процесу надання адміністративниx послуг на рівні громад і міст завдяки розробці та впровадженню державної системи обміну даними «Трембіта» та інформаційної системи «Вулик», призначеної для центрів надання адміністративниx послуг (ЦНАП).

«Трембіта» – це децентралізована теxнологія обміну даними, яка дозволяє українським органам державної влади та органам місцевого самоврядування швидко і безпечно здійснювати взаємодію та обмін даними.

«Трембіта» працює як фундаментальна інфраструктура для надання державни􏰄 електронниx послуг у ЦНАП та через мережу Інтернет.

Система «Вулик» допомагає підвищити доступ- ність та якість послуг, що надаються в Центраx надання адміністративниx послуг ,покращуючи комунікаційні та робочі процеси, а також оптимізуючи точність оброблення даниx.

Iнформаційннa системa «Вулик» буде запущена в 600 ЦНАП по всій Україні.

ІТ-рішення і допоміжна екосистема, створені завдяки реалізації проекту, роблять роботу органів влади більш прозорою та ефективною на державному та муніципальному рівняx, а також забезпечать необхідну підтримку розвитку державниx електронниx послуг.

Веб-сторінка: https://ega.ee/project/u_lead/

Регіони