01.05.2015

Дата початку

31.03.2019

Дата завершення

4,3 млн. CHF

Cума допомоги

Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)

Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Цільовими регіонами програми є Вінницька, Волинська, Дніпропетровська та Одеська області. Період реалізації програми 2015-2019 рр.

Мета програми: громадяни, включно із представниками вразливих груп та внутрішньо переміщеними особами, отримують кращий доступ до послуг, менше стикаються із корупцією та більше довіряють органам влади.

Головні цілі Програми:

  1. Органи місцевого самоврядування використовують здобуті знання і навики, застосовують нові інструменти електронного урядування задля більш ефективного та прозорого надання послуг громадянам.
  2. Громадяни стають більш політично активними та впливають на процеси прийняття рішень, використовуючи інструменти електронної демократії.
  3. Нові державні політики щодо електронного урядування та електронної демократії є інклюзивними, децентралізованими та орієнтованими на результат.

Задля досягнення визначених цілей і завдань Програма поділена на чотири компоненти:

Компонент 1:
Впровадження стандартів електронного урядування та надання електронних послуг.

Компонент 2:
Підвищення спроможності представників влади та громадськості у використанні інструментів електронного урядування та електронної демократії.

Компонент 3:
Впровадження пілотних проектів з електронної демократії.

Компонент 4:
Підтримка процесу розробки та впровадження політики з електронного урядування та електронної демократії.

Регіони

Контакти

Адреса:

вул. Саксаганського 96, оф. 501,
01032, Київ, Україна 

Телефон:

+380 44 206 04 48

Сайт:

http://egap.in.ua