Рада донорів з питань децентралізації в Україні

Три роки тому Україна розпочала впровадження комплексної і всеосяжної реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади на принципах децентралізації. Міжнародна спільнота твердо підтримує цю реформу і виділяє значні кошти на її впровадження по всій території країни.

Ця міжнародна технічна допомога може бути найбільш ефективною за умови чіткої координації дій Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з одного боку, та усіх донорських агенцій, посольств і міжнародних організацій, які фінансують та впроваджують масштабні програми і проекти з децентралізації, з іншого боку.

Протягом грудня 2016 – квітня 2017 Міністерством та усією донорською спільнотою було докладено значних зусиль для створення Mатриці результатів впровадження децентралізації в Україні. Цей інструмент дозволяє Уряду та міжнародним партнерам спільно проводити моніторинг та оцінку прогресу впровадження реформи, а також ефективно координувати роботу міжнародних проектів і програм.

У кінці 2018 року Міністерством розроблено і запроваджено Матрицю результатів впровадження децентралізації в Україні в автоматичному режимі, що містить оновлену інформацію про прогрес впровадження реформи.

З метою оцінки впровадження реформи згідно ключових показників, зазначених у Матриці результатів, і забезпечення координаційної платформи, де Міністерство та донорські агенції, посольства і міжнародні організації можуть обговорювати і узгоджувати свою участь у впровадженні реформи, створюється Рада донорів з питань децентралізації в Україні. Рада донорів у своїй роботі спирається на механізм Робочих груп, сформованих навколо ключових напрямків реформи. Організаційна підтримка Ради донорів та Робочих груп надається Секретаріатом Ради донорів.Секретаріат

Юлія Локшина

Секретаріат Ради донорів

Олена Крилова

Секретаріат Ради донорів

Календар