25 громад та 3 ОДА Полтавської, Волинської та Львівської областей отримали ІТ-обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»
03.05.2022

 

25 громад Полтавської, Волинської та Львівської областей, а також три обласні державні адміністрації отримали ІТ-обладнання від Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» для кращого реагування на надзвичайні ситуації та виклики на місцях.


Загалом, партнери Проєкту отримали 130 ноутбуків, 60 принтерів та понад 488 комплектуючих одиниць ІТ-обладнання, які будуть спрямовані на нагальні потреби місцевої та регіональної влади для надання якісних послуг мешканцям.

Вишнівський сільський голова подякував Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» за вчасно надану оргтехніку і сказав:

«На даний момент вона дуже потрібна для надання адміністративних послуг ВПО, дані послуги надавалися одним спеціалістом, адже не було технічної можливості. Від сьогодні працівники зможуть швидко і якісно обслуговувати людей, які вимушено покинули свої домівки і розраховують на нашу допомогу».

Більшість громад Полтавської, Волинської та Львівської областей приймають внутрішньо-переміщених осіб з різних куточків України, тому навантаження на місцеві органи влади стало значно вищим. 

Керуючий справами виконавчого комітету Любешівської громади Волинської області зазначив:

«Дане обладнання дає змогу оновити наявну морально застарілу техніку ЦНАПУ та значно покращить якість та швидкість надання адміністративних послуг для громадян. Окрема подяка за ліцензійне програмне забезпечення. Це дає змогу дотримуватися чинного законодавства, підвищити рівень кібербезпеки та кібергігієни для працівників».

Заступник селищного голови Добротвірської громади, що на Львівщині, прокоментував:

«Важливим викликом, що стоїть перед громадою, є підтримка бізнесу в умовах воєнного стану, зокрема - створення умов для розміщення та роботи переміщеного у нашу громаду бізнесу з інших регіонів України, підтримка експортно-орієнтованих підприємств. Основою підтримки ВПО повинно стати сприяння у працевлаштуванні. Добротвірська селищна рада отримане ІТ обладнання буде використовувати для максимального сприяння реєстрації ВПО, подання документів на отримання соціальної допомоги, організації та надання освітніх послуг дітям».

Полтавська обласна військова адміністрація також отримала ІТ-обладнання, яке вкрай необхідне для покращення співпраці з територіальними громадами, залучення інвестицій та гуманітарної допомоги в область та її розподілу, допомоги у релокації бізнесу та установ, що переміщаються з зон бойових дій.

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжить разом з партнерами реагувати на виклики сьогодення та підтримувати партнерів у їх прагненні покращити надання послуг мешканцям.

0db5995522597b0052cf4643c982b95a