Як громади допомагають внутрішньо переміщеним особам, об’єднуючи зусилля місцевої влади, волонтерів та бізнесу
21.04.2022

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» продовжує розповідати про те, як громади з різних куточків України діють в умовах воєнного стану, як вони допомагають внутрішньо переміщеним особам, як об’єднують зусилля місцевої влади, волонтерів та бізнесменів.


Нові відеоісторії розкажуть, як українські програмісти створили проєкт prykhystok.in.ua. Завдяки "Прихистку" десятки тисяч людей, які вимушені покинути домівку через війну, вже знайшли нову тимчасову оселю. ДИВИТИСЯ ВІДЕО.

А громада Біляївки, що на Одещині, стала яскравим прикладом взаємодії влади та місцевих жителів. Тепер керівники місцевих департаментів та представники громади пліч-о-пліч збирають та вантажать гуманітарну допомогу, готують сотні вареників та приймають переселенців

 

 

Ну, і розкажемо про досвід Калинівки (Вінницька область), яка стала транзитним хабом для українців на шляху зі сходу на захід України. Попри те, що вона транзитна - люди через кілька днів зупинки їдуть далі, вже 1000 людей залишилися тут, а майже 100 з них проживають безкоштовно.

 

 

Всі матеріали створені спільно з нашими партнерами - медіа, яке приносить добрі новини, «ШоТам».

Bce9db23fad7e59989c3a805d03c6239