Понад 1,5 млн грн лікарям: Станично-Луганська ВЦА впроваджуватиме програму місцевих стимулів для медичних працівників
21.01.2022

У Станично-Луганській ВЦА до 2025 року включно діятиме програма місцевих стимулів для медичних працівників. Громада передбачила більше 1,5 млн грн на заохочення та стимулювання виплат медикам та на замовлення навчання студентів контрактної форми у медичних закладах з подальшим працевлаштуванням та обов’язковим відпрацюванням 5 років.

Над розробкою програми працювали фахівці військово-цивільної адміністрації за експертної підтримки команди Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Луганській області.

«Завдяки програмі місцевих стимулів «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» матиме змогу залучати та утримувати перспективних молодих лікарів. Програмою та її можливостями вже зацікавилися лікарі-інтерни, що готові повернутися після закінчення інтернатури та працювати у нашому медичному закладі», - йдеться у повідомленні офіційного сайту Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації.

Також, як зазначено у програмі, фінансуватиметься ініціатива з місцевого бюджету. Вона дозволить укомплектувати фахівцями лікарню громади, у першу чергу ті структурні підрозділи медичного закладу, де кадровий дефіцит набув критичним. Від виконання програми очікують покращення якості та доступності медичної допомоги населенню громади, покращення показників здоров’я та престижу медичного працівника.

«У первинній ланці охорони здоров’я залишається гострою кадрова проблема, тому затвердження програми місцевих стимулів для медичних працівників наразі є дуже важливою. Яка користь від запровадження такої програми? Передусім, це неабияка мотивація для роботи медиків, спосіб посилити їхній соціальний захист, фінансова підтримка медичних працівників. Тобто, це дуже важливі моменти, які працюють на позитив, на підвищення престижу лікаря. Враховуючи, що громада розташована в сільські місцевості, дуже складно вирішити кадрові питання, а такі програми можуть допомогти вирішити цю складну проблему», - зазначила Вікторія Невмержицька, радниця з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу «U-LEAD із Європою» у Луганській області.

З розпорядженням про затвердження програми та її детальним описом, можна ознайомитися за посиланням.

919918e0c220d4d4406a9ce868ac1405