Тростянецька громада розробила інвестиційний паспорт та сайт для бізнесу у рамках проєкту U-LEAD
20.01.2022

В рамках проєкту «Hromada4Business. Інновації та процвітання», що реалізовується у межах конкурсу проєктів «Громада, дружня до бізнесу» від Програми «U-LEAD з Європою», Тростянецька територіальна громада розробила свій інвестиційний паспорт та сайт https://trostyanets.city/, який має допомогти залучати у громаду інвесторів і розвивати бізнес.

«Саме над розвитком бізнес-спільноти в громаді, залученням інвестицій і створенням умов для інвестування будемо більш активно працювати у 2022 році. І презентація сторінки, де є й інвестиційний паспорт громади й багато іншої інформації, -  це перший вагомий крок у цьому напрямку», - повідомив  Юрій Бова, голова Тростянецької міської ради.

 

 

За словами керівниці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Суській області Марини Лобової, метою зазначеного конкурсу є розвиток сприятливого бізнес-середовища, налагодження ефективного діалогу з бізнесом та підтримка відповідального підприємництва в громадах в умовах протидії наслідкам пандемії COVID-19 в Україні.

«В умовах пандемії та карантинних заходів, інвестори, особливо іноземні, обмежені у можливості відвідувати громади та фактично можуть отримувати інформацію та оцінювати умови для інвестування лише у режимі онлайн. Ускладнена також й можливість проведення регулярних діалогових зустрічей між бізнесом та владою, звужено інформаційний простір для підтримки-бізнесу. Тож мета проєкту Тростянецької громади – впровадити актуальну ініціативу щодо цифровізації інвестиційно-бізнесового середовища», - розповіла Марина Лобова.

Нагадаємо, проєктні заявки на конкурс мали можливість подавати лише ті громади, очільники яких успішно пройшли унікальну навчальну програму від U-LEAD «Кроки для керівників». Всього по Україні підтримку отримали 10 територіальних громад, серед яких і Тростянецька.

4eb9266a333e79e91623acfddfa4742c