Партнерство громад для спільних інвестицій стане темою Міжнародного експертного обговорення 7-8 грудня
24.11.2021

7-8 грудня 2021 року «U-LEAD з Європою» продовжить просувати тему проєктів місцевого розвитку, цього разу організувавши конференцію Міжнародне експертне обговорення 2021: «Партнерство для розвитку». Мета заходу – надихнути учасників конференції, дати їм поживу для роздумів щодо партнерства між громадами під час підготовки спільних інвестиційних проєктів для підвищення якості життя своїх громадян.

В обговоренні візьмуть участь відомі національні та міжнародні експерти й високопосадовці.

Також на події продемонструють окремі проекти місцевого розвитку регіонального значення, які зараз готуються в рамках ініціативи U-LEAD «Проєкти муніципального партнерства».

Захід складатиметься з чотирьох тематичних блоків:

  • місцева економіка,
  • соціальна інклюзія та розвиток,
  • інфраструктура: людина та довкілля,
  • цифрова трансформація на місцевому рівні.

Паралельно з основними сесіями відбудуться шість досить коротких, але дуже насичених зустрічей з обміну під назвою «Запитай експерта!». Тут учасники зможуть задати свої запитання з тем конференції, які є дуже актуальними при вирішенні питання щодо залучення інвестицій у розвиток муніципалітету – учасники зможуть поставити свої запитання та взяти участь в дискусіях.

Формат конференції буде гібридним: спікери перебуватимуть у студії «U-LEAD з Європою», учасники відвідуватимуть подію віртуально.

Із повною програмою конференції та переліком спікерів можна ознайомитись за посиланням: https://uleadiee2021.kyiv.ua/#rec381199659.

Якщо ви хочете долучитися до заходу, зареєструйтеся, будь ласка, до 5 грудня 2021 року за посиланням https://uleadiee2021.kyiv.ua/registration_ua. Ви також можете слідкувати за оновленнями, вподобавши подію у Фейсбуці.

Eca4ee226c67cc7fa1405e7bf4cd71ba