Стартувала навчальна програма "Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021"
11.11.2021

240 проєктних команд з громад беруть участь у новій навчальній програмі “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021” від U-LEAD. Вони вивчатимуть всі особливості життєвого циклу проєктів та під час онлайн-візиту до однієї з успішних громад ознайомляться з найкращими практиками з управління проєктами.

Cпеціаліст з питань децентралізації та секторальних реформ Представництва ЄС в Україні Томаш Остропольський:

«“U-LEAD з Європою” розробила комплексний підхід до розвитку спроможності громад. Ми вітаємо команди ентузіастів з усіх 24 областей України, які були відібрані для участі в цій навчальній програмі. Найкращі проєктні заявки, розроблені учасниками, які успішно пройдуть повний цикл програми, отримають право на фінансування за результатами прозорого конкурсу».

Директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіан Файгель:

«Унікальною особливістю навчальної програми “Кроки для спеціалістів з управління проєктами 2021” є її учасники. 240 проєктних команд, що об’єднують працівників органів місцевого самоврядування, комунальних установ та громадських організацій, загалом близько 700 учасників! Вони займаються підготовкою та реалізацією проєктів місцевого розвитку в громадах.Попереду 4 місяці важкої, але захопливої та корисної роботи, і ми сподіваємося, що навички та досвід, набуті під час цієї програми, дозволять вам професійно зростати в майбутньому».

814c3db60bc0e015b786fbb957516ed7