Реєстрація на форум 10 грудня: Посилення муніципальної співпраці між громадами України та Європейського Союзу
11.11.2021

10 грудня 2021 року Рада європейських муніципалітетів та регіонів і PLATFORMA за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» організовують форум «Посилення муніципальної співпраці між громадами ЄС та України».

Приєднуйтесь 10 грудня (з 9:30 до 15:00) до обговорень про муніципальну співпрацю між Україною та Європейським Союзом. Форум пройде онлайн. Трансляція буде доступна українською та англійською мовами.

Форум проводиться в рамках ініціативи «Мости довіри: розширення прав і можливостей громад з України та ЄС через побудову муніципальних партнерств», що впроваджується Радою європейських муніципалітетів та регіонів, PLATFORMA, за підтримки Програми. Захід стане унікальним майданчиком для діалогу та сприяння співпраці між місцевими органами влади з України та Європейського Союзу.

На основі успіхів попередніх заходів із підтримки муніципального партнерства, організованих Програмою «U-LEAD з Європою», та досвіду CEMR і PLATFORMA у цій сфері на Форумі буде презентовано та обговорено:

  • Інструменти та рекомендації для муніципалітетів, які хочуть розвивати міжнароднi партнерствa
  • Успішні приклади муніципального співробітництва між Україною та ЄС та програми, які його підтримують

Особливу увагу під час Форуму буде приділено 20 громадам з України та Польщі, Словаччини, Литви, Латвії та Естонії, які нещодавно розпочали партнерські відносини в рамках ініціативи.

З повною програмою Форуму можна ознайомитися ТУТ .
Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть форму до 1 грудня 2021 р.

Якщо у Вас виникли запитання, будь ласка, зв'яжіться з організаторами за адресою Yana.Brovdiy@ccre-cemr.org.

184fb758e74cd1640c21977c92268791

Agenda_Forum.pdf