Програма «U-LEAD з Європою» змінює візуальний стиль
08.09.2021

Із 7 вересня Програма «U-LEAD з Європою» розпочала процес зміни свого візуального корпоративного стилю.

 

 

Від часу встановлення нового територіально-адміністративного устрою Програма продовжила фокусувати свою діяльність на питаннях розвитку громад, допомоги їм у ефективному використанні якомога більшої кількості можливостей, що їх надає реформа. Іншою великою зміною є те, що Програма почала здійснювати потужну цифрову діяльність, особливо в часи пандемії COVID-19.

Новий логотип містить стилізовану літеру «U» у формі орігамі, лінії, що змінює свій кут і знаходить нове спрямування. Вона символізує нові стандарти життя і зміни на краще, які відбуваються завдяки децентралізації в Україні. Новий підхід Програми до візуального стилю включає нові кольори, фони і шрифти, які виглядають ще краще у цифрових форматах, символізуючи особливу увагу Програми до цифрових змін на рівні громад.

Із оновленням візуального стилю U-LEAD забезпечує тяглість бренду, виробленого впродовж попередніх п’яти років. Новий бренд U-LEAD продовжуватиме нести у собі цінності високої мотивації та орієнтованості на результат усієї команди Програми.

«Ребрендинг Програми «U-LEAD з Європою» засвідчує нашу готовність до змін та попит на діджиталізацію. Разом із оновленням візуального стилю ми докладемо ще більших зусиль, щоб підтримати Україну на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування», - зазначив Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ.

B78692bc58632c06a2285905520a4776