Університет імені Альфреда Нобеля (Дніпро) розпочав набір на програму «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад»
16.04.2021

Університет імені Альфреда Нобеля запрошує лідерів та управлінську команду громад, депутатів місцевих рад Дніпропетровської області прийняти участь у програмі післядипломного навчання «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад». Сертифікована програма реалізується у рамках Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), яка виконується Глобал Ком’юнітіз, та у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща), партнером Програми USAID DOBRE.

Програма «Управління в органах місцевого самоврядування України для лідерів громади і депутатів місцевих рад» покликана підвищити професійний рівень представників органів місцевого самоврядування. Курс навчання є унікальним, адже розроблений з урахуванням досвіду країн, що пройшли шлях децентралізації, а також кращих практик бізнес-освіти та викладання у Міжнародній Школі Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля.

В програмі беруть участь викладачі-тренери та кваліфіковані фахівці України та Польщі. Навчальна програма акредитована Національним агентством України з питань державної служби.

Структура програми містить 10 модулів за такими темами:

  • розвиток та управління місцевим самоврядуванням;
  • управління людськими ресурсами;
  • управління місцевим економічним розвитком;
  • особливості організації та надання публічних послуг;
  • формування бюджетів та управління фінансовими ресурсами;
  • побудова соціальних комунікацій та зовнішнього партнерства;
  • моделі територіального управління;
  • лідерство;
  • використання інструментів проектного менеджменту в системі управління громадами.

Початок занять: квітень 2021 р. Навчання проходитиме в онлайн-  та офлайн-форматі на платформі Zoom в залежності від епідеміологічної ситуації та карантинних обмежень.

Тривалість програми: квітень - листопад 2021 р. Після завершення навчання слухачі отримують сертифікат про підвищення кваліфікації Університету імені Альфреда Нобеля та сертифікат державного зразка про завершення програми післядипломного навчання від Краківського економічного університету (UEK).

Для отримання більш детальної інформації щодо умов вступу та участі у програмі звертайтеся до Міжнародної Школи Бізнесу IBS Університету імені Альфреда Нобеля.

Координатор проекту: д-р екон. наук, доцент Красовська Олена Юріївна

e-mail: dir.ibs@duan.edu.ua, ibsmba@duan.edu.ua

номер телефону, Viber та Telegram - (098) 235-61-61, (068) 183-69-60

4ce54cc5fda42877b3693225c90f9ec4

Джерело:

DOBRE