Анонс! 2 лютого - вебінар «Інформування та залучення населення в роботу публічних інституцій на прикладі ЦНАП»
26.01.2021

Запрошуємо на вебінар «Інформування та залучення населення в роботу публічних інституцій на прикладі ЦНАП», організований напрямом з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

Коли? 2 лютого, 10:00-11:30

Для кого? Для керівників та працівників ЦНАП, представників ОМС, які планують створити чи модернізувати ЦНАП, та усіх зацікавлених у сталому розвитку своєї громади.

Інформування громадськості – систематична робота з поширення інформації через усі доступні канали/способи донесення інформації (ЗМІ, телефонні лінії, консультативну роботу тощо). Налагодження містків розуміння між місцевою владою та громадою є надзвичайно важливим для сталого розвитку громад.

Сприяючи рівному доступу усіх груп населення до отримання послуг органи місцевого самоврядування підвищують ефективність впровадження політик та програм, а мешканці починають більш активно брати участь у публічному житті громади та створенні сприятливого та безпечного середовища для подальшого розвитку.

Разом зі Світланою Кісільовою, експерткою з комунікації, ви дізнаєтесь про:

  • Інформування населення: що це таке та що входить у цю роботу;
  • Розробку інформаційного плану: аналіз потреб громади, формування цілей і завдань, визначення цільових аудиторій та ключових повідомлень, визначення каналів поширення інформації;
  • Аналіз інструментів залучення населення та обговорення форматів;
  • Практичні рекомендації для працівників ЦНАП.

Під час вебінару всі бажаючі зможуть поставити запитання експерту та отримати відповіді онлайн.

Реєстрація є обов'язковою і відкрита до 1 лютого, 17:00: https://bit.ly/2M87e7h

Підтверджені учасники отримають посилання на вебінар електронною поштою 1 лютого, до 18:00.

A07512000ba5e1a87f03ad03c03cf66a