Час Води: DESPRO презентував аналітичний звіт про стан водної галузі України
10.12.2020

Швейцарсько-український проект DESPRO продовжує підтримку розвитку галузі водопостачання та водовідведення на регіональному рівні.

Черговим кроком такої діяльності проекту стала розробка аналітичного звіту "Час Води", який разом з партнерами ТОВ "Інтерпроект GMbH" та Асоціацією Укрводоканалекологія

було презентовано в УКРІНФОРМ (ЗАВАНТАЖИТИ 3,7 МБ)

Видання присвячене проблемам управління водними ресурсами країни, водопостачання і водовідведення, а також пропонує погляд авторського колективу на можливі рішення для виходу країни з водної кризи. 

"Суспільство вже стоїть перед проблемою обмеженого доступу до якісної води. Для зміни ситуації потрібно змінювати підходи і впроваджувати іноваційні рішення не тільки технічні та інфраструктурні а й політичні. Ми стоїмо перед необхідністю розробки та реалізації державної політики в сфері водокористування," - зазначила під час заходу керівник DESPRO Оксана Гарнець.

В свою чергу експерт проекту Андрій Кавун представив описані у звіті напрацювання DESPRO в галузі розробці та впровадженні моделей децентралізованого надання послуг централізованого водопостачання в партнерських громадах.

8319f13427b7b30ba87f7c9b4f25b61f

Джерело:

DESPRO