01.01.2016

Дата початку

30.06.2020

Дата завершення

102 млн. EUR

Cума допомоги

Програма U-LEAD

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою»

Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

Партнер: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон)
За підтримки: Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції
Виконавці: Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Шведське агентство з питань  міжнародного співробітництва і розвитку (Sida)

Цілі:

«U-LEAD з Європою» робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Це включає дві основні цілі:

  1. Посилення спроможностей ключових суб’єктів на національному, регіональному та місцевому рівнях з метою впровадження реформ регіональної політики та децентралізації (GIZ). Це включає в себе вертикальну та горизонтальну координацію та розвиток спроможності на всіх рівнях управління по всій Україні.
  2. Розширення прав і можливостей об’єднаних громад з метою надання високоякісних послуг громадянам, що робить внесок у реформу децентралізації, яка триває в України (Sida). Для цього Sida уклала субконтракти зі Шведською асоціацією місцевих властей та регіонів, щоб підтримати до 600 центрів надання адміністративних послуг, які відповідають очікуванням громадян, та з Естонською академією електронного врядування, щоб розробити ІТ-рішення, які забезпечують надання відповідних послуг. 

Регіони

Команда

Бастіан Файгель

Програмний директор U-LEAD від GIZ

Камеран Худур

Перший секретар Посольства Швеції в Україні, Програмний директор U-LEAD від Sida

Контакти

Дім децентралізації, вулиця Велика Житомирська, 20, 4-й поверх, 

Київ, 01001, Україна 

pr@u-lead.org.ua

Телефони:

(044) 581-27-90 – GIZ

(044) 581-38-46 – Sida

(044) 581-38-48 – Polish aid

(+38) 063-164-35-50 – EGOV4UKRAINE www.ega.ee/ru/project/u-lead (вулиця Басейна, 21а, офіс 6, Київ, 01004, Україна)

Календар