Програма DOBRE запрошує ініціативну молодь участь у молодіжних форумах «DOBRE ДІЙ»
05.10.2017
Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запрошує ініціативну молодь 16-35 років, що має активну суспільну позицію та зацікавлена і готова змінювати свої громади на краще, взяти участь у молодіжних форумах«DOBREДІЙ».

Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад. Це чудова можливість знайти нових друзів, з якими можна змінити свої громади на краще, розділити свої ідеї та мрії, та втілити їх у життя. А ще – хороша нагода вибудувати навички командної роботи та отримати практичні інструменти для зростання власного лідерського потенціалу.

На форумі чекають два насичених дні:

- презентації кращих практик роботи з молоддю та молодіжних проектів;

- інтенсивне навчання, майстерню проектного менеджменту;

- методи реалізації власних ідей – як перейти від ідеї до дії;

- лайфхаки побудови команди – залучення аудиторії та основи комунікації;

- имуляційні ігри.

Форуми будуть проведені у:

- м. Яремче (для громад Тернопільської та Івано-Франківської областей) – 26-27 жовтня 2017;

- м. Дніпро (для громад Дніпропетровської та Харківської областей) – 26-27 жовтня 2017;

- м. Миколаїв (для громад Миколаївської, Херсонської і Кіровоградської областей) – 2-3 листопада 2017.

Ми шукаємо саме вас, якщо ви маєте цікаві ідеї і готові впроваджувати їх у своїх ОТГ. Приєднуйтесь! Буде цікаво і весело. Ось що говорять учасники першого форуму:

Як взяти участь?Відбір учасників форумів – на конкурсній основі. Якщо вам від 16 і до 35 років і ви проживаєтена території громад-партнерів програми DOBRE другого раунду відбору, будь ласка, заповніть заявку онлайн за цим посиланням:https://goo.gl/7WoRqg.

Кінцевий термін подачі заявок – 18:00 у п`ятницю, 6 жовтня 2017 року.

Надсилаючи заявку, заявник погоджується з умовами участі у проекті. Неповні та невчасно подані заявки розглянуті не будуть.

Групи учасників будуть визначені організаторами на підставі інформації, отриманої з заявок, з метою забезпечення рівного регіонального представництва та надання можливості учасникам налагодити контакти з молоддю з ОТГ з інших областей.Програма DOBRE забезпечує проживання та харчування учасників під час форуму, та відшкодовує вартість проїзду за наданими залізничними / автобусними квитками.

По поверненню до своїх ОТГ, учасники матимуть змогу втілити власні ідеї у повноцінні молодіжні проекти та заручитися підтримкою громади. Учасники перших молодіжних форумів вже реалізують проекти розвитку громад на місцях.

Нагадаємо, що влітку Мінмолодьспорту та програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» підписали Меморандум про взаємодію.