Підписано Меморандум про взаємодію між Мінмолодьспорту та програмою “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE)
31.07.2017

28 липня підписано меморандум про співпрацю між Міністерством молоді та спорту і програмою USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). Підписи під документом поставили заступник Міністра Олександр Ярема та керівник Програми Беррі Джозеф Рід.

Меморандум укладено з метою об'єднання зусиль щодо реалізації реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади в Україні та сприяння розвитку молодіжної політики на всеукраїнському і місцевому рівнях. А також задля формування умов для інтелектуального самовдосконалення, розвитку молоді, підтримки її потенціалу та активної громадянської позиції.

Олександр Ярема звернув увагу на важливість реформи децентралізації та на збільшення можливостей для молоді при реалізації цієї реформи.

“Актуальним є створення нових моделей молодіжної роботи і, відповідно, нових можливостей для молодих українців, які живуть у різних містах, містечках, селах, долучатися до процесу прийняття рішень, отримувати знання та інформацію, здобувати досвід”, - зазначив заступник Міністра.

Посадовець наголосив і на розвитку партнерських взаємодій між органами влади та інститутами громадянського суспільства.

Керівник програми “DOBRE” Беррі Джозеф Рід зауважив, що реформа децентралізації пропонує майбутнє для життя громад.

“Маємо намір допомогти в реалізації проектів, щоб покращити життя в громадах”, - зазначив Б. Дж. Рід.

Керівник Програми наголосив на важливості реалізації потенціалу молодими людьми у прийнятті рішень та управлінні громадами.

“Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE) - п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID. Програма спрямовуватиме технічну та фінансову допомогу на місцевий рівень, зокрема, створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищувати якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та залучати громадян.

DOBRE працюватиме в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Програма має дві основних цілі:

1) підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ;

2) допомога громадянам та громадянському суспільству в конструктивній взаємодії з органами врядування та формуванні вимог щодо прозорості та послуг.

%d0%b4%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b51