ОТГ Чернівецької області відвідають форум "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020"
25.07.2017

25 липня розпочалась поїздка об'єднаних територіальних громад Чернівецької області на партнерський форум Програми транскордонного співробітництва "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020", що відбудеться 26 липня у м. Кошице, Словаччина.

Захід став можливий завдяки тісній співпраці Чернівецького та Івано-Франківського Центрів розвитку місцевого самоврядування, їхніх експертів з регіонального розвитку, та за підтримки Південно-західного абу Програми U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку.

 У поїздці беруть участь представники Глибоцької та Недобоївської ОТГ, м. Новодністровська, який вже завершує процес перетворення в єдину громаду з прилеглими селами, та Заставнівського району, який тільки став на шлях децентралізації; також колеги везуть з собою й пропозиції про партнерство від Рукшинської громади. По дорозі до них у Коломиї та Івано-Франківську приєднаються колеги з сусідньої області.

Під час роботи на форумі представники наших громад зможуть обмінятися проектними ідеями з організаціями Закарпатської та Івано-Франківської областей, Словаччини, Угорщини та Румунії, а також знайти себе партнерів на реалізацію проектів в екологічній сфері, збереженню культурної спадщини, розвитку туристичної та транспортної інфраструктури.

1