АНОНС! 12-13 червня - координаційний семінар в рамках проекту «Енергоефективні реформи в Україні» у Пущі-Водиці
12.06.2017

Енергоефективність та енергоменеджмент стануть головним фокусом семінару, що відбудеться 12-13 червня 2017 року в м. Пуща-Водиця за адресою: вул. Юнкерова, 20

Координаційний семінар відбудеться 12-13 червня 2017 року у рамках виконання робочого завдання від Програми «U-LEAD з Європою» проекту «Енергоефективні реформи в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. У семінарі візьмуть участь представники проекту «Реформи у сфері енергоефективності України», представники Програми «U-LEAD з Європою», відповідальні за реалізацію робочого завдання, українські та міжнародні консультанти з питань енергоефективності, представників хабів та регіональних центрів.

Протягом першого дня заходу планується обговорити поточний стан впровадження робочого завдання, зокрема результати аналізу потреб ОТГ в аспекті енергоефективності та енергоменеджменту, та обговорити наступні етапи його реалізації, а саме – розробку концепції та проведення тренінгового курсу для тренерів, впровадження механізму фінансування послуг з енергоефективності/енергоменеджменту для ОТГ.

Другий день буде присвячений практичній частині та обговоренню наступних кроків впровадження проекту.

Довідка:

Координаційний семінар організовано за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва, що впроваджуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Довідкова інформація: Програма «U-LEAD з Європою» фінансується Європейським Союзом і його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та надає підтримку українському уряду в здійсненні важливої реформи децентралізації в Україні. «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку та співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). Більш детальна інформація: www.u-lead.org.ua

Проект «Енергоефективні реформи в Україні» створено за фінансової підтримки Федерального міністерства міжнародного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) в рамкам проектів українсько-німецького співробітництва, що впроваджуються Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Він надає підтримку українським інституціям, відповідальним за впровадження процесу реформ у галузі енергоефективності, зокрема Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) та Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження (ДАЕЕ) щодо успішного впровадження реформи енергоефективності в Україні.