Відібрано 22 громади, які отримають підтримку від проекту ПРООН

Завершився відбір громад для участі у проекті ПРООН, профінансованого Агентством розвитку Австрії «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

На основі конкурсу було відібрано 7 основних та 3 резервні райони у Чернівецькій області, та 6 основних і 1 резервний район у Одеській області.

Комісія з відбору, до якої входили представники проекту та обласної влади, взяла до уваги такі індикатори як рівень соціально-економічного розвитку, доступ до громадських послуг, готовність сільських / міських / об’єднаних територіальних громад до співпраці, географічне розташування тощо.

За результатами конкурсу 22 громади отримають можливість покращити рівень свого життя.

Чернівецька область:

Основна квота:

Райони:                                                                                   Громади:   

  1. Вижницький район
  1. Вижницька ОТГ
  2. Берегомецька сільска рада
  1. Новоселицький район
  1. Котелівська сільська рада
  2. Маршинецька сільська рада
  1. Сторожинецький район‎
  1. Красноїльська ОТГ
  2. Великокучурівська ОТГ
  1. Герцаївський район
  1. Хряцьківська сільська рада
  1. Кіцманський район
  1. Суховерхівська сільська рада
  1. Кельменецький район
  1. Мошанецька сільська рада

 

Резервна квота:

Райони:                                                                                   Громади:                                                                                                              

  1. Путильський район
  1. Киселицька сільська рада
  1. Хотинський район
  1. Рукшинська ОТГ
  1. Заставнівський район
  1. Хрещатицька сільська рада

Громади відібрані для створення кооперативів:

  1. Глибоцький район
  1. Глибоцька ОТГ (основна квота)

 

  1. Купська сільська рада (резервна квота)

Одеська область:

Основна квота:

Райони:                                                                                   Громади:   

  1.  Іванівський район
  1. Коноплянська ОТГ
  2. Баранівська сільська рада
  1. Захарівський район
  1. Перехрестівська сільська рада
  2. Затишанська ОТГ
  1. Окнянський район
  1. Ставрівська сільська рада
  2. Федосіївська сільська рада
  1. Березівський район
  1. Розквітівська ОТГ
  1. Миколаївський район
  1. Андрієво-Іванівська сільська рада
  1. Болградський район
  1. Кубейська сільська рада

 

 

Резервна квота:

 

  1. Татарбунарський район
  1. Дмитрівська сільська рада
  2. Тузлівська ОТГ

Громади відібрані для створення кооперативів:

  1. Лиманьский район
  1. Сербківська сільська рада (основна квота)

 

  1. Петрівська сільська рада (резервна квота)